Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakt

Ing. Jiří Nevřela – poradce, auditor, lektor 

Po létech v oboru oboru radí: „Mnohá úskalí si způsobuje firma sama. Jednoduše řečeno, dělá si z ISO nákladovou položku. Nejdříve pochopte fungování Vaší firmy a zamyslete se nad požadavky na systém řízení. Ve firmě komunikujte konkrétní požadavky a jejich smysl.“ foto_nevrela.jpg

Má více než 15 let zkušeností s implementací a využíváním metodik dle norem ISO v různých oblastech systémů managementu. Denně řeší různá úskalí, která uplatňování požadavků ISO přináší. Soustředí se na pojmenování kořenových příčin, nebere interpretaci požadavků jako „dogma“, vždy se snaží vystihnout podstatu řešení a vnímat věci v souvislostech.

Vedl projekty implementace dle požadavků norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, má však současně i znalosti požadavků v oblasti informační bezpečnosti dle ISO 27001. Je držitelem IRCA certifikátů auditora.

Vystudoval České vysoké učení technické, je odborníkem v oblasti železniční dopravy. Díky manažerské zkušenosti s řízením rizik přistupuje k posuzování rizik z pohledu možných dopadů do chodu firmy, ekonomické dopady posuzuje v kontextu plnění kvalitativních kritérií.